Grafik pro fashion

index

Premium Fashion Brands

Společnost PREMIUM FASHION BRANDS CS s.r.o.je síť více než tří desítek prodejen s módou v segmentu dostupného luxusu, pod kterou spadá v České republice italská značka Geox, Armani Jeans, butiky 18CRR81 Cerruti, Versace Jeans, TrussardiJeans, multibrandové obchody s obuví a doplňky Beltissimo a tři outletové jednotky. Na Slovensku působí v Bratislavě s módními obchody Armani Jeans, Weekend Max Mara, PennyBlack, Marina Yachting, Trussardi Jeans a TheBrands.

Náplň práce

  • Vytváření image inzercí
  • Kompletní tvorba grafického obsahu Fashion Magazínu
  • Nalézání kreativních řešení
  • Tvorba POS materiálů
  • Tvorba newsletterů
  • Tvorba grafiky pro online reklamu (banery apod.)
  • Tvorba grafiky pro sociální sítě (gify, animace apod.)

Požadavky

  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 rok
  • Výborná znalost grafických programů Adobe CS (Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Zkušenosti s tvorbou propagačních výstupů
  • Kreativní myšlení a proaktivní přístup
  • Samostatnost, systematičnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Dobré plánování a organizování práce
  • Dobrou znalost AJ, min. SŠ
  • Aktivní sledování trendů ve světě a hledání inspirací
  • Odolnost vůči stresu a flexibilitu
  • Velké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zajímavou příležitost pracovat pro rychle rostoucí společnost
  • Zázemí silného investora
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Možnost přímo se podílet na rozvoji nových projektů
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Kancelář v centru Prahy
  • Práce v atraktivním prostředí v oblasti prémiového zboží a služeb
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb

V případě že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis, portfolio a reference e-mailem na následující kontakt:

Lenka Zbořilová, lenka.zborilova@garve.cz,Mobil: +420 732 540 166

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

info@czechoslovakpremiumbrands.cz

Tel.: 232 001 035