Juniore – e-commerce specialist Premium Fashion Brands

index

Premium Fashion Brands

Premium Fashion Brands, jedno z největších uskupení na trhu prémiové módy a doplňků v České republice a na Slovensku, hledá do svého týmu kandidáta/tku na pozici Junior e-commercespecialist Premium Fashion Brands.
Premium Fashion Brands provozuje zejména v Praze, Brně a Bratislavě 30 obchodů se značkami ARMANI JEANS, GEOX, TRUSSARDI JEANS, VERSACE JEANS, MaxMara Weekend a jiné, společně se sítí obchodů multibrand BELTISSIMO.
Náplň práce:

  • Spolupráce na podobě e-shopu
  • Podpora marketingového oddělení
  • Zodpovědnost za svěřené marketingové činnosti
  • Příprava podkladů pro dílčí marketingové kampaně
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Administrativa, reporty

Požadavky:

  • Výborná znalost práce na PC
  • Základní znalost online marketingu
  • Základní znalost Google Analytics
  • Samostatnost, spolehlivost, důslednost
  • Ochotu se rozvíjet se a učit se
  • Kreativita a pozitivní přístup
  • Výhodou základní znalost práce v grafických programech
  • Výhodou schopnost tvorby textů
  • Výborná znalost českého jazyka
  • AJ výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Prostředí dynamicky rostoucího e-commerce projektu v oblasti fashion
  • Trvalý koncept vzdělávání a rozvoje v oblasti e-commerce, business a dalších
  • Nadstandardní platové ohodnocení – dle zkušeností, výsledků a pracovního nasazení
  • Zázemí silného investora
  • Zvýhodněný nákup produktů a služeb společnosti
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb
  • Zázemí silné společnosti v atraktivním prostředí s týmem mladých talentovaných lidí a zkušených profesionálů
  • Perspektivu profesního a osobního růstu
  • Nástup možný ihned / dohodou

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

info@czechoslovakpremiumbrands.cz

Tel.: 232 001 035