Koordinátor investičních projektů

czechoslovakpremiumbrands

Czechoslovak Premium Brands

Společnost GARVE CZ s.r.o., jakožto zastřešující poradenská společnost pro centrální nákup, obchodní, marketingové, mediální a PR aktivity, zvyšování obchodní výkonnosti a vytváření obchodních synergií v rámci aktivit uskupení Czechoslovak Premium Brands, hledá v souvislosti s dynamickým rozvojem společnosti vhodného kandidáta na pozici Koordinátor investičních projektů pro investice v oblasti luxusních výrobků a služeb zaměřených na vysoce bonitní klientelu.

Náplň práce

  • Spolupodílení se na identifikaci investičních příležitostí v oblasti luxusních výrobků a služeb v rámci českého a slovenského trhu
  • Posilování současných investičních záměrů a jejich propagace
  • Sumarizace a vyhledávání informací
  • Vedení agendy k jednotlivým firmám
  • Příprava materiálů k analýzám a vyhodnocování investičních příležitostí
  • Příprava podkladů pro jednání s partnery (včetně kompletace propagačních materiálů)
  • Spolupodílení se na správě portfoliových společností s důrazem na kontrolu investic a koordinaci prodejních i marketingových aktivit jednotlivých subjektů
  • Koordinace projektových prací a vedení projektové dokumentace
  • Účast na obchodních jednáních

Požadavky

  • VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či marketingového zaměření (přijmeme i studenta v posledním ročníku vyššího stupně VŠ vzdělání)
  • Alespoň 2 roky předchozích relevantních zkušeností
  • Orientace v ekonomických pojmech a logických ekonomických vazbách
  • Dobrá orientace v online marketingu, nových médiích a sociálních sítích
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • Výborná znalost práce na PC – zejména MS Outlook, Excel, Word, PowerPoint
  • Vynikající znalost českého a anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti z oblasti luxusních výrobků a služeb jsou výhodou)

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Možnost profesního a osobního rozvoje v dynamickém prostředí mimořádně rychle rostoucí firmy
  • Místo výkonu práce v centru Prahy v moderních prostorách budovy Florentina
  • Ojedinělou možnost získat praxi při realizaci a správě investic především v oblasti luxusních výrobků a služeb
  • Práce v atraktivním prostředí v týmu mladých talentovaných lidí a zkušených profesionálů
  • Zázemí silného investora
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb
  • Nástup možný ihned (dle domluvy)

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

info@czechoslovakpremiumbrands.cz

Tel.: 232 001 035