Marketingový asistent/ka – vedoucí firma v oblasti prémiové módy

pfb

Premium Fashion Brands

PremiumFashion Brands, jedno z největších uskupení na trhu prémiové módy a doplňků v České republice a na Slovensku, hledá do svého týmu kandidáta/tku na pozici Marketingový asistent/ka.

PremiumFashion Brands provozuje zejména v Praze, Brně a Bratislavě 26 obchodů se značkami ARMANI JEANS, GEOX, TRUSSARDI JEANS, 18CRR81 CERUTTI, VERSACE JEANS, MaxMaraWeekend, Marina Yachting a jiné, společně se sítí obchodů BELTISSIMO.

Náplň práce:

  • Podpora marketingového vedení
  • Zpracování agendy v printové reklamě
  • Kontrola marketingových podkladů
  • Příprava podkladů pro jednání s klienty a dodavateli
  • Komunikace s dodavateli
  • Evidence a kompletace dokumentů
  • Kontrola timingu a rozpočtů
  • Spolupráce na přípravě eventů a kampaní a důležitých projektů
  • Koordinace s ostatními odděleními
  • Posilování visibility firmy a produktů
  • Reporting vedení
  • Spolupráce s obchodním oddělením

Požadavky:

  • VŠ vzdělání, ideálně marketingového nebo ekonomického zaměření
  • Zájmová/profesní orientace na oblast módy, life stylu, designuapod.
  • Silná orientace na on-line marketing, nová média asociální sítě
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Zkušenosti / praxe v oblasti marketingu min. 2 roky
  • Analytické myšlení a výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Velmi dobrá znalost práce na PC –Excel, Word, PowerPoint
  • Výborná znalost českého a anglického jazyka

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení- dle výsledků a pracovního nasazení
  • Zvýhodněný nákup produktů a služeb společnosti
  • Zázemí silného investora
  • Práce v centru Prahy
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb
  • Zázemí silné společnosti v atraktivním prostředí s týmem mladých talentovaných lidí a zkušených profesionálů
  • Perspektivu profesního a osobního růstu
  • Kancelářské zázemí, mobilní telefon a počítač
  • Nástup možný ihned / dohodou

V případě, žejste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

info@czechoslovakpremiumbrands.cz

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

Tel.: 232 001 035