Marketing&Sales Director portfoliových společností

czechoslovakpremiumbrands

Czechoslovak Premium Brands

Společnost GARVE CZ s.r.o., jakožto zastřešující poradenská společnost pro centrální nákup, obchodní, marketingové, mediální a PR aktivity, zvyšování obchodní výkonnosti a vytváření obchodních synergií v rámci aktivit uskupení Czechoslovak Premium Brands, hledá v souvislosti s dynamickým rozvojem společnosti vhodného kandidáta na pozici Marketing&Sales Director portfoliových společností pro investice v oblasti luxusních výrobků a služeb zaměřených na vysoce bonitní klientelu.

Náplň práce

  • Analýza a vyhodnocování investičních příležitostí
  • Spolupodílení se na identifikaci investičních příležitostí v oblasti luxusních výrobků a služeb v rámci českého a slovenského trhu
  • Spolupodílení se na správě portfoliových společností s důrazem na kontrolu investic a koordinaci prodejních i marketingových aktivit jednotlivých subjektů, a to zejména z pohledu obchodního a marketingového
  • Spolupodílení se na přípravě komerčních due diligence
    Samostatné řízení jednotlivých projektů z obchodního a marketingového hlediska
  • Účast na obchodních jednáních
  • Nalézání kreativních řešení
  • Psaní korporátních textů (např. pro účely prezentace společností)

Požadavky

  • Nejméně 3 – 5 let zkušeností ve větších společnostech na pozicích v obchodě či marketingu
  • Ukončené VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či marketingového zaměření
    Zájmová /profesní orientace na oblasti jako je móda, design, sport, zdravý životní styl
  • Dobrá orientace v online marketingu, nových médiích a sociálních sítích
    Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • Schopnost rychle se zorientovat v novém prostředí
  • Pokročilá znalost programů MS Office
  • Vynikající znalost českého a anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení s bonusovou složkou
  • Perspektivu dalšího profesního a osobního růstu
  • Místo výkonu práce v centru Prahy v moderních prostorách budovy Florentina
  • Zázemí silného investora
  • Práce v atraktivním prostředí v týmu mladých talentovaných lidí a zkušených profesionálů
  • Nástup možný ihned (dle domluvy)
  • Přímá pracovní interakce s nejúspěšnějšími českými právníky a špičkovými daňovými poradci
  • Zvýhodněný nákup produktů a služeb společnosti
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb
  • Kancelářské zázemí, mobilní telefon a počítač

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

info@czechoslovakpremiumbrands.cz

Tel.: 232 001 035