Sales Manager v oblasti Luxury medií

pmg

Premium Media Group

SALES MANAGER V OBLASTI LUXURY MEDIÍ

Czechoslovak Premium Brands, uskupení prémiových značek, hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pozici SALES MANAGER. Skupina investuje zejména do oblastí produktů a služeb pro prémiovou klientelu. Zároveň vytváří nejvýznamnější mediální projekt v České a Slovenské republice zacílený na bonitní klientelu, kterýtyto osoby obchodně zastřešují.

Náplň práce

  • Kompletní zodpovědnost za prodejní aktivity
  • Proaktivita ve vyhledávání nových inzerentů a zodpovědnost za odpovídající úroveň obchodovaných inzercí
  • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů
  • Naplňování stanovené obchodní strategie a prodejních cílů ve svěřené oblasti
  • Aktivní vyhledávání zajímavých příležitostí pro prezentaci magazínů a propojení s eventy

Požadavky

  • Předchozí relevantní zkušenosti z obchodní pozice
  • Samostatnost, nadšení pro prodej, obrovská motivace pro dosažení stanovených cílů, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Reprezentativní vystupování, kultivovaný projev
  • Zkušenosti v oblasti luxusních médií výhodou
  • Plynulá znalost anglického jazyka (mluvená forma), schopnost prodeje a prezentace v AJ
  • Proaktivnost, podnikavost, schopnost řešit problémy samostatně

Nabízíme

  • Zázemí silného investora a v budoucnosti největšího vydavatelství v luxury oblasti
  • Možnost přímé pracovní interakce s nejúspěšnějšími českými a slovenskými podnikateli a manažery
  • Nadstandardní finanční ohodnocení vázané na prodejní výsledky
  • Práce v samotném centru Prahy
  • Možnost kariérního růstu v závislosti na dosažených výsledcích
  • Atraktivní kancelářské zázemí
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na následující kontakt:

info@czechoslovakpremiumbrands.cz

Tel.: 232 001 035